Tohatsu M3.5A2/B2, küçük tekneler için ideal bir portatif dıştan takma motor çözümüdür. Hafif yapısı ve etkili güç- ağırlık oranı sayesinde taşıması kolay, kullanımı rahat ve performanslı bir seçenek sunar. Tohatsu’nun kanıtlanmış 2 zamanlı motor teknolojisi, güvenilirliği ve basit tasarımı ile ön plana çıkar.
*Sadece B2 tipi
| Motor Tipi | 2 Zamanlı, 1 Silindir |
| Çıkış Gücü | 2.5 ps (1.8 kw) |
| Motor Hacmi | 74.6 cc (4.55 cu.in.) |
| Silindir Çapı ve Strok | 55 x 43 mm (2.17 x 1.69 in) |
| Maksimum RPM Aralığı | 4,200 - 5,300 |
| Çalıştırma | Manuel |
| Kontrol Tipi | Tiller Kolu |
| Vites Değiştirme | İleri - Boş |
| Dişli Oranı | A2 tipi 1.85:1 (13:24), B2 tipi 2.15:1 (13:28) |
| Pervane Seçim Aralığı | 4.5" - 7" |
| Şaft Yüksekliği | 15", 20" |
| Yakıt | Kurşunsuz Benzin (87 Oktan) |
| Yağ Tipi | Tavsiye edilen 2 zamanlı motor yağı (TCW-3) |
| Yakıt Deposu | 1.4 L (0.37 US Gal.) |
| Ağırlık* | 12.5 Kg (28 lbs.) |
| Motor Yağlama Sistemi | Ön Karışım Yakıt |