| Motor Tipi | 2 Zamanlı, 2 Silindir |
| Çıkış Gücü | 8 ps (5.9 kW) |
| Motor Hacmi | 169 cc (10.31 cu.in.) |
| Silindir Çapı ve Strok | 50 x 43 mm (1.97 x 1.69 in) |
| Maksimum RPM Aralığı | 4,500 - 5,500 |
| Çalıştırma | Manuel |
| Kontrol Tipi | Tiller Kolu |
| Vites Değiştirme | İleri - Boş - Geri |
| Dişli Oranı | 2.08:1 (13:27) |
| Pervane Seçim Aralığı | 5" - 9.5" |
| Şaft Yüksekliği | 15", 20" |
| Yakıt | TCW-3 Sertifikalı 2 Zamanlı Yağ |
| Yakıt Deposu | 12 L (3.1 US Gal.) Ayrı Yakıt Deposu |
| Ağırlık* | 26.0 Kg (57 lbs.) |
| Alternatör Çıkışı | Opsiyonel 12V, 80W, 7A |
| Start In Gear Koruma | Standart |
| Termostat Kontrollü Soğutma Sistemi | Standart |
| İçten İtmeli Egzoz | Standart |
| Sığ Su Sürüşü | Standard |
| Motor yağlama sistemi | Önceden Karıştırılmış Yakıt |