Tohatsu 5 hp 4 zamanlı, bir dıştan takma motor seçerken içinizin rahat olmasını sağlar. Tohatsu'nun mühendislik alanındaki mükemmelliği sayesinde, yıllarca sizinle birlikte olacak bir motor seçtiğinizden emin olabilirsiniz.
Bu taşınabilir çok satanlar, ergonomik olarak tasarlanmış ön ve arka taşıma kolları ile Deniz Ürünleri için Tohatsu Tasarım Felsefesine dayanan yeni tasarlanmış üst ve alt kaportalar ile yükseltilmiştir.
Buna ek olarak, artık yağ dökülmesinden endişe etmeden motorunuzu 3 farklı konumda saklayabilirsiniz.

Ergonomik olarak tasarlanmış yeni Büyük Ön ve Arka Taşıma Kolları, bir kolun diğerinin biraz altında konumlandırılmasıyla daha kolay taşıma ve taşıma sağlar.
.jpg)
Yağ dökülmesinden endişe etmeden 3 yönlü saklama pozisyonları (İskele, Ön ve Sancak tarafı aşağı). *Saklama ve taşıma için lütfen Kullanıcı El Kitabına bakın.

Sınıfında bir ilk olan yeni öne monte edilmiş vites kolu, daha iyi sürüş kabiliyeti sağlar.
.jpg)
Yeke kolu, daha kolay erişim ve manevra kabiliyeti için önceki modellere göre 110 mm uzatılmıştır.

Pervanenin içinden geçen egzoz motor gürültüsünü azaltmaya yardımcı olur.
| Motor Tipi | 4 Zamanlı, 1 Silindir |
| Çıkış Gücü | 5 ps (3.7 kw) |
| Motor Hacmi | 123 cc (7.5 cu.in.) |
| Silindir Çapı ve Strok | 59 x 45 mm (2.32 x 1.77 inç) |
| Maksimum RPM Aralığı | 4,500 - 5,500 |
| Çalıştırma | Manuel |
| Kontrol Tipi | Tiller Kolu |
| Vites Değiştirme | İleri - Boş - Geri |
| Dişli Oranı | 2.15:1 |
| Pervane Seçim Aralığı | 6" - 9" |
| Şaft Yüksekliği | 15", 20" |
| Yakıt | Kurşunsuz Benzin (87 Oktan) |
| Yağ Tipi | NMMA Sertifikalı FC-W® 4 Zamanlı Yağ** SAE 10W-30/40 (SF, SG, SH, SJ) |
| Yağ Kapasitesi | 450 mL (15 fl. oz.) |
| Yakıt Deposu | Dahili Yakıt Deposu Modelleri (MFS6DD) : 1,1L (0,29 US Gal.) Entegre Depo (Kullanıcının isteğe bağlı harici bir yakıt deposu kullanmasına olanak sağlamak için motora takılı bir Harici Yakıt Deposu Konektörü içerir) |
| Ağırlık* | 25 kg (55 lbs.) |
| Alternatör Çıkışı | 12V, 60W, 5A (Opsiyonel) |
| Dijital CD Ateşleme Sistemi | Standart |
| Start In Gear Koruma | Standart |
| Termostat Kontrollü Soğutma Sistemi | Standart |
| İçten İtmeli Egzoz | Standart |
| Yağ Basıncı Uyarısı | Standart |
| Sığ Su Sürüşü | Standart |