Tohatsu'nun en çok satan modeli, daha fazla güç ve dayanıklılıkla güncellendi. Ağırlığı değiştirilmeden güç ve dayanıklılık artırıldı, bu da ticari kullanıcılar için mükemmel bir seçenek haline getirildi. Tohatsu EverRun'ın sunduğu yeni güç, dayanıklılık ve güvenilirliği deneyimleyin.
| Motor | 2 Zamanlı, 2 Silindir |
| Çıkış Gücü | 15 beygir gücü (11.0 kW) |
| Motor Hacmi | 294 cc (17.94 in³) |
| Silindir Çapı ve Strok | 60 x 52 mm (2.36 x 2.05 inç) |
| Maksimum RPM Aralığı | 4,500 - 5,500 |
| Çalıştırma | Manuel |
| Kontrol Tipi | Tiller Kolu |
| Vites Değiştirme | İleri - Boş - Geri |
| Dişli Oranı | 1.85:1 (13:24) |
| Pervane Seçim Aralığı | 6" - 11.5" |
| Şaft Yüksekliği | 15", 20" |
| Yakıt | Kurşunsuz Benzin (87 Oktan) |
| Yağ Türü | Önerilen 2 zamanlı motor yağı (TCW-3) |
| Yakıt Deposu | 25 L (6.6 gal.) Ayrı Yakıt Tankı |
| Ağırlık* | 41 kg (90 lbs) |
| Alternatör Çıkışı | Opsiyonel: 12V, 80W, 7A |
| Vites İçinde Başlatma Koruması | Standart |
| Termostat Kontrollü Soğutma Sistemi | Standart |
| Pervane İçinden Egzoz Çıkışı | Standart |
| Sığ Su Sürüşü | Standart |
| Motor Yağlama Sistemi | Ön Karışım Yakıt |